Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Filmy

Pracownia techniczna

Pracownia techniczna

Pracownia techniczna mieści się w sali nr 5, jest miejscem do prowadzenia lekcji techniki. Klasy 5 i 6 od kilku lat uczniowie pracują na lekcji metodą projektu,  uczą się analizować, czytać rysunek techniczny, uczą się również czynności praktycznych tj. przenoszenia danych na materiał, wiercenia,
(obsługa wiertarki) piłowania, szlifowania, wbijania gwoździ, szycia oraz innych niezbędnych czynności do wykonania projektu.
W ramach Rządowego Programu Laboratorium Przyszłości, została zakupiona nowoczesna pracownia techniki, umożliwiająca prowadzenie zajęć w sposób nowoczesny i bezpieczny, co w konsekwencji przekłada się na zwiększenie zainteresowania przedmiotem.
Lekcje techniki w klasie 4 opierają się na poznawaniu zasad ruchu drogowego oraz podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy.
W skład wyposażenia pracowni wchodzi tablica interaktywna, do wyświetlania filmów instruktarzowych, prezentacji, co w sposób nowoczesny pomaga
w zrozumieniu pewnych zagadnień, służy również uczniom w prezentowaniu materiałów naukowych w formie prezentacji czy krótkich filmów stworzonych  przez samych uczniów w celach dydaktycznych.

Data dodania: 2022-11-09 15:52:24
Data edycji: 2023-02-27 08:52:06
Ilość wyświetleń: 330

Każdy człowiek ma w sobie wielkie możliwości.
Nasza szkoła pomaga je odkryć i rozwinąć.

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej